Skip to content
This page is not yet fully available in English. We are happy to help by phone: +31 570 541 278.
  • Fast and flexible

  • Reliable service

  • Service from start to finish

’t Bockje Bathmen – wine and spirits, tent hire, party hire and catering

Soup kettle 10 litres black – HotPot

Het apparaat is uitermate geschikt om naast soep bijvoorbeeld sauzen, hotdogs en saté in warm te houden.

  • Dag:€ 11,50 excl. btw€ 13,92 incl. btw
Huurperiode begin:
Huurperiode eind:
Subtotaal:
€ 11,50  excl. btw€ 13,92 incl. btw
Eigenschappen
  • Hoogte0.36 cm
  • Diameter0.35
  • Inhoud1000 cl

Belangrijk: u mag de soepketel uitsluitend ‘nat’ gebruiken. Dit houdt in op de wijze van au bain-marie. U vult de soepketel met heet water en doet de etenswaren in de roestvrijstalen binnenpan. Het hete water houdt het eten warm. De deksel bevat een scharnier waardoor die gemakkelijk opengaat. Ook zit er een kleine opening in zodat er een opscheplepel of ander keukengerei in de soepketel kan blijven zitten. Dit scheelt een hoop geknoei. Op de soepketel zit een thermostaat waardoor u met een draaiknop de temperatuur kunt regelen. Daarnaast is er een controlelampje aanwezig.

Zo werkt huren

In drie stappen geregeld

  1. ChooseHuurperiode en aantal kiezen, en het artikel in de winkelwagen zetten. Meer nodig? Alles staat in de verhuurwinkel.
  2. ReserverenDe verhuuropdracht versturen. Dat is een reservering: er wordt gekeken of alles op de gekozen datum beschikbaar is, en daarover volgt bericht per mail of telefoon.
  3. Collection or deliveryZelf ophalen of laten bezorgen. De bezorgkosten hangen af van het adres en zijn vooraf te berekenen.
Back to top