Tempelier Geschenkverpakking 2x33cl met Glas kopen bij ’t Bockje Bathmen
€ 15,79

Tempelier Geschenkverpakking 2x33cl met Glas
Bieren die hier dicht bij liggen
Gekozen op land van herkomst uit onze eigen gegevens. Bier van dezelfde brouwerij blijft hierbuiten.
Waar schenkt u dit bier bij?
Koolzuur, bitter en zoet bepalen hoe een bier naast eten valt. Op onze bladzijde over bier en spijs staat per bierstijl welke combinaties wij aanraden, en waarom.
Naar bier en spijsWij verkopen geen alcohol aan personen onder de 18 jaar. NIX18.
Waar dit bier bij past
Bij deze fles staat in onze gegevens geen bierstijl, en dan doen wij liever geen belofte. Op onze aanbevelingenpagina staat per stijl wat er goed naast staat; komt u er niet uit, bel dan even, dan kijken wij in het schap mee.
- Bacalhau à Brásmet Quinta de Chocapalha ArintoGezouten kabeljauw met aardappel en ei; arinto houdt zijn zuur vast en heeft geen hout dat over de zoute vis heen gaat liggen.
- Fish and chipsmet Hambledon Vineyard Classic Cuvée BrutFish and chips met erwtenpuree; koolzuur tilt het frituurvet weg en Engelse mousserende wijn heeft daarvoor het hoogste zuur.
- Warme chocoladetaartmet Cavino Deus Mavrodaphne of PatraChocoladetaart met zeezout; een zoete rode wijn met rozijn en vijg staat naast cacao waar een witte dessertwijn dun zou smaken.
Alle bier-en-spijscombinaties Bel 0570 541 278
Meer combinaties die wij zelf hebben uitgeprobeerd. Op de aanbevelingenpagina staat per gerecht welke fles erbij past, met de reden erbij — van een alledaags bord tot een fles die u voor een gelegenheid bewaart.




















