Trappistes Rochefort Bokaal 25cl kopen bij ’t Bockje Bathmen

€ 5,99

Trappistes Rochefort Bokaal 25cl, fles bij slijterij t Bockje in Bathmen
Dit glas

Trappistes Rochefort Bokaal 25cl

Uit dezelfde hoek

Soortgelijke flessen

Gekozen op smaak: de tonen uit de omschrijving van elke fles, aangevuld met soort, smaakprofiel, herkomst en prijs uit onze eigen gegevens. Flessen van hetzelfde merk blijven hierbuiten.

Aanbevelingen van ’t Bockje

Wat past hierbij?

Op de bladzijde met onze aanbevelingen staat per soort wat wij ernaast zetten, en waarom.

Alle aanbevelingen van ’t Bockje

Wij verkopen geen alcohol aan personen onder de 18 jaar. NIX18.

Over deze fles

De Trappistes Rochefort Bokaal 25cl is het glas voor de trappistenbieren uit de abdij Notre-Dame de Saint-Rémy in Rochefort, België. De monniken brouwen daar al sinds 1595 bier.

Lees verder

De brouwerij maakt vier bieren die het trappistenlabel dragen: Rochefort 6, 8 en 10, en sinds oktober 2020 de blonde Triple Extra. De cijfers staan voor oplopende sterkte, van 7,5 tot 11,3 procent alcohol.

Een bokaal is een kelkglas op een voet met een brede opening, de klassieke vorm voor zware abdij- en trappistenbieren. De wijde kelk geeft het bier ruimte, zodat de geur goed naar boven komt.

Wat er naast dit glas past

Op de aanbevelingenpagina staat per gerecht welke fles erbij hoort, met de reden erbij. Elke combinatie is uitgewerkt tot een eigen bladzijde, van een alledaags bord tot een fles die voor een gelegenheid bewaard wordt.

Naar de aanbevelingen