Angostura 1919 kopen bij ’t Bockje Bathmen
Jaargang 1919, 40 procent, 70 cl. Een van de drie flessen van Angostura die op dit moment in Bathmen staan.
- 40%alcohol
- 70 clinhoud
- 1919jaargang
- 3flessen van dit merk
Angostura 1919
Waarom deze fles bij ons staat
Angostura 1919 rum is een speciaal geblende en meervoudige bekroonde rum, die een zeer bijzondere datum in de ontwikkeling van de rum industrie in Trinidad
Deze fles komt uit Trinidad en Tobago.
Op grond van de naam en het smaaktype delen we deze fles in bij: Melasserum. Dat is onze eigen indeling en geen garantie.
Wat voor merk Angostura is, en wat we er verder van in het schap hebben, lees je op de pagina over Angostura.
Weet je niet of deze fles is wat je zoekt, bel dan even: 0570 541 278. Dan kijken we samen wat er nog meer staat.
Meer van Angostura
Twee andere flessen van Angostura in het schap.
Angostura 1919 in huis?
Bestellen kan in de webshop. Twijfel je tussen twee flessen, bel dan even; we staan er zelf bij.
- AngosturaDe pagina over dit merk
- Alle rums filterenHet hele schap op merk, land en prijs
- Alle rummerkenHet complete register
Wij verkopen geen alcohol aan personen onder de 18 jaar. NIX18.
Bericht als er iets bijzonders binnenkomt
Van een zeldzame botteling hebben we vaak maar een paar flessen, en die zijn meestal binnen een week weg. Laat je e-mailadres achter, dan krijg je bericht zodra er rum binnenkomt die de moeite waard is. Geen wekelijkse reclame.



