Discarded Banana Rum kopen bij ’t Bockje Bathmen
37,5 procent, 70 cl. De enige Discarded die we in deze categorie voeren.
- 37,5%alcohol
- 70 clinhoud
Discarded Banana Rum
Waarom deze fles bij ons staat
Het is een fruitige, zoete rum met een basis van Caribische rum (oorspronkelijk gebruikt om lege whiskyvaten bij William Grant and Sons op smaak te brengen) voordat het wordt gemengd met een extract van bananenschillen. Het gerucht gaat dat het smaakt naar vloeibaar bananenbrood, maar dat laten we jullie zelf ontdekken!
Als extract zorgt bananenschil voor toffeetonen met een fruitige balans. Smaken van banoffee pie en sticky toffee pudding, met de diepe fruitigheid van melkchocoladerozijnen, vergezeld van een gekristalliseerde gemberfinish.
Deze fles komt uit Schotland.
Op grond van de naam en het smaaktype delen we deze fles in bij: Melasserum. Dat is onze eigen indeling en geen garantie.
Wat voor merk Discarded is, en wat we er verder van in het schap hebben, lees je op de pagina over Discarded.
Weet je niet of deze fles is wat je zoekt, bel dan even: 0570 541 278. Dan kijken we samen wat er nog meer staat.
Discarded Banana Rum in huis?
Bestellen kan in de webshop. Twijfel je tussen twee flessen, bel dan even; we staan er zelf bij.
- DiscardedDe pagina over dit merk
- Alle rums filterenHet hele schap op merk, land en prijs
- Alle rummerkenHet complete register
Wij verkopen geen alcohol aan personen onder de 18 jaar. NIX18.
Bericht als er iets bijzonders binnenkomt
Van een zeldzame botteling hebben we vaak maar een paar flessen, en die zijn meestal binnen een week weg. Laat je e-mailadres achter, dan krijg je bericht zodra er rum binnenkomt die de moeite waard is. Geen wekelijkse reclame.

