Tres Hombres · Nederland

Tres Hombres Rum Ed. 54 Barbados VIII jr kopen bij ’t Bockje Bathmen

42,4 procent, 70 cl. Een van de achtentwintig flessen van Tres Hombres die op dit moment in Bathmen staan.

  • 42,4%alcohol
  • 70 clinhoud
  • 28flessen van dit merk
Deze fles

Tres Hombres Rum Ed. 54 Barbados VIII jr

Wat we ervan weten

Waarom deze fles bij ons staat

Pot- en kolomdestillaten vormen de basis van onze zachte en droge Tres Hombres Rum gemaakt van melasse uit Barbados. Een krachtige selectie van Palo Cortado, Ruby Port, Pedro Ximénez en Moscatel vaten maakten deze 8 jaar oude Bajan-rum op zee af.

Pot still gedistilleerd uit melasse in 2014 op de Foursquare distilleerderij in Barbados, rustte deze rum rustte in Bourbon vaten tot januari 2022 toen ons schip Tres Hombres met Palo Cortado, Ruby Port, Pedro Ximénez en Moscatel vaten in Bridgetown arriveerde.

Vier maanden zeilen door het Caribisch gebied en terug naar Amsterdam heeft deze uitstekende rum een ​​kenmerkende Tres Hombres-afdronk gegeven. Deze rum onderging een natuurlijke fermentatie met Caribische gist.

Deze fles komt uit Nederland.

Op grond van de naam en het smaaktype delen we deze fles in bij: Melasserum. Dat is onze eigen indeling en geen garantie.

Wat voor merk Tres Hombres is, en wat we er verder van in het schap hebben, lees je op de pagina over Tres Hombres.

Weet je niet of deze fles is wat je zoekt, bel dan even: 0570 541 278. Dan kijken we samen wat er nog meer staat.

Van hetzelfde merk

Meer van Tres Hombres

Zevenentwintig andere flessen van Tres Hombres in het schap, hier de eerste zes.

Tres Hombres Rum Ed. 54 Barbados VIII jr in huis?

Bestellen kan in de webshop. Twijfel je tussen twee flessen, bel dan even; we staan er zelf bij.

Bekijk in webshopBel 0570 541 278

Wij verkopen geen alcohol aan personen onder de 18 jaar. NIX18.

Bericht als er iets bijzonders binnenkomt

Van een zeldzame botteling hebben we vaak maar een paar flessen, en die zijn meestal binnen een week weg. Laat je e-mailadres achter, dan krijg je bericht zodra er rum binnenkomt die de moeite waard is. Geen wekelijkse reclame.

Je krijgt eerst een mail om te bevestigen. Uitschrijven kan altijd. Wij verkopen geen alcohol aan personen onder de 18 jaar. NIX18.