
Negenendertig grappa’s. Eins Laden.
Kapitel 01 · Was Sie schmecken
Wat er na het persen overblijft
Grappa wordt gestookt van de vinaccia: de schillen, pitten en steeltjes die na het persen van de druiven overblijven, dus niet van wijn. En grappa is niet altijd ruw: een deel heeft jaren op eiken gelegen en is amberkleurig. De naam is beschermd voor distillaat uit Italië, Italiaans Zwitserland en San Marino, van Italiaanse druivendraf.
Kapitel 02 · Fassgereift
Invecchiata: de gerijpte kant
Invecchiata betekent gerijpt. De grappa gaat op hout, vaak eiken, soms een vat dat eerder barolo, sherry of bourbon hield, en krijgt kleur en ronding. Vanaf twaalf maanden mag invecchiata op het etiket, vanaf achttien maanden riserva of stravecchia. Het hout dempt de scherpe, bloemige kant en brengt vanille en noot.
Hoofdstuk 03 · Uit één druif
Moscato, chardonnay, nebbiolo
Sommige huizen stoken de draf van één druivenras apart; dan staat de druif op het etiket en heet het monovitigno. Moscato geeft een bloemige, druivige grappa, chardonnay een zachtere en nebbiolo een stevige met meer kruid. Zo is het verschil tussen de rassen te proeven zonder hout ertussen.
Hoofdstuk 04 · Ongerijpt
Giovane: helder, zo uit de ketel
Giovane, ook bianca genoemd, gaat zonder hout de fles in en blijft kleurloos. Zo wordt grappa in Italië na het eten geschonken: koel, in een klein glas. Alles uit de draf staat onbedekt in het glas: bloem, groene appel, soms iets kruidigs of peperigs. Rust in staal maakt hem ronder, zonder kleur.
Kapitel 05 · Stärke
Sterkte en formaat bij grappa
Grappa heeft minstens 37,5 procent alcohol en wordt meestal rond de veertig gebotteld, ongerijpte flessen van kleine stokerijen soms hoger. Er is ook een kleiner formaat, van vijfendertig tot zestig centiliter. Giovane gaat licht gekoeld in het glas, invecchiata op kamertemperatuur; koud verdwijnt juist het hout.
Beginnen Sie bei der Sorte
De tien soorten in het grappaschap
Klik op een groep en de lijst hieronder toont alleen die flessen.
Bij 32 van de 39 flessen staat de soort op het etiket. Op de filterpagina zijn soort, huis, sterkte en inhoud te combineren.
39 grappa’s van € 14,99 tot € 120,99
- JuliaJulia Grappa Invecchiata40% · Invecchiata (op vat gerijpt)€ 20,99
- MarcatiMarcati Grappa Riserva40% · Invecchiata (op vat gerijpt)€ 24,99
- FrancoliFrancoli Grappa Riserva 3 Anni41,5% · Invecchiata (op vat gerijpt)€ 26,99
- FrancoliFrancoli Grappa Riserva La Visione Di Luigi40% · Invecchiata (op vat gerijpt)€ 27,99
- FrancoliFrancoli Grappa Riserva 5 Anni41,5% · Invecchiata (op vat gerijpt)€ 29,99
- BottegaBottega Grappa Riserva Privata Barricata43% · Invecchiata (op vat gerijpt)€ 34,99
- CaffoCaffo Vecchia Grappa40% · Invecchiata (op vat gerijpt)€ 36,99
- NoninoNonino Grappa Chardonnay Barrique41% · Invecchiata (op vat gerijpt)€ 39,99
- NoninoNONINO Grappa Vendemmia Riserva41% · Invecchiata (op vat gerijpt)€ 39,99
- FrancoliFrancoli Grappa Porto Cask Finish40% · Invecchiata (op vat gerijpt)€ 43,99
- FrancoliFrancoli Grappa Barolo Cask Finish40% · Invecchiata (op vat gerijpt)€ 44,99
- FrancoliFrancoli Grappa Bourbon Cask Finish40% · Invecchiata (op vat gerijpt)€ 44,99
- FrancoliFrancoli Grappa Sherry Cask Finish40% · Invecchiata (op vat gerijpt)€ 44,99
- NoninoNonino Grappa Riserva Antica Cuvée 5Y43% · Invecchiata (op vat gerijpt)€ 49,99
- FrancoliFrancoli Grappa 88 Barriques Riserva42,5% · Invecchiata (op vat gerijpt)€ 84,99
- FrancoliFrancoli Grappa l'Ambra Moscato Riserva42,5% · Invecchiata (op vat gerijpt)€ 84,99
- FrancoliFrancoli Grappa Oro di Barolo Riserva42,5% · Invecchiata (op vat gerijpt)€ 89,99
- NoninoNonino Grappa Riserva 25Th Anniversary 5 Years Old43% · Invecchiata (op vat gerijpt)€ 89,99
- NoninoNonino - Grappa Riserva 8Y43% · Invecchiata (op vat gerijpt)€ 120,99
- GrappaGrappa Julia Superiore38% · Italien€ 19,99
- BottegaBottega Grappa Tardiva Vendemmia38% · Italien€ 22,99
- FrancoliFrancoli Grappa La Visione Di Luigi40% · Italien€ 24,99
- CaffoCaffo Grappa Morbida40% · Italien€ 29,99
- luigiluigi francoli Limousin42,5% · Italië€ 30,99
- NoninoNonino Grappa Vuisinar41% · Italien€ 37,99
- SgrappaSgrappa43% · Italien€ 49,99
- FrancoliFrancoli Grappa Moscato41,5% · Moscato€ 24,99
- VillaVilla Isa Grappa Moscato42% · Moscato€ 26,99
- NoninoNonino Grappa Moscato41% · Moscato€ 39,99
- CastelloCastello Grappa Bianca40% · Giovane (ongerijpt)€ 14,99
- LibarnaLibarna Grappa Cristallo40% · Giovane (ongerijpt)€ 17,99
- RegadinRegadin Grappa Chardonnay40% · Chardonnay€ 19,99
- FrancoliFrancoli Grappa Chardonnay41,5% · Chardonnay€ 24,99
- FrancoliFrancoli Grappa Nebbiolo41,5% · Nebbiolo€ 24,99
- GrappaGrappa Pinot Grigio40% · Pinot grigio€ 19,99
- NoninoNonino Grappa Merlot41% · Merlot€ 39,99
- NoninoNonino Grappa Prosecco41% · Prosecco€ 42,99
- NoninoNonino Grappa Sauvignon Blanc41% · Sauvignon blanc€ 39,99
- RegadinRegadin Grappa Di Cabernet40% · Cabernet€ 19,99
Alles auf der Filterseite filtern
Die Liste zeigt einen Querschnitt des Bestands, verteilt über alle Fächer. Die Zahl darüber ist der gesamte Bestand; der steht auf der Filterseite.
Wij verkopen geen alcohol aan personen onder de 18 jaar. NIX18
Heute auf Lager
Acht van de 39 grappa’s in de winkel
FrancoliFrancoli Grappa Porto Cask Finish40% · Invecchiata (op vat gerijpt)€ 43,99
VillaVilla Isa Grappa Moscato42% · Moscato€ 26,99
LibarnaLibarna Grappa Cristallo40% · Giovane (ongerijpt)€ 17,99
FrancoliFrancoli Grappa Chardonnay41,5% · Chardonnay€ 24,99
FrancoliFrancoli Grappa Nebbiolo41,5% · Nebbiolo€ 24,99
GrappaGrappa Pinot Grigio40% · Pinot grigio€ 19,99
NoninoNonino Grappa Vuisinar41% · Italien€ 37,99
NoninoNonino Grappa Chardonnay Barrique41% · Invecchiata (op vat gerijpt)€ 39,99Was im Laden steht
13 grappahuizen
Die größten Namen je Gruppe, mit der Anzahl der Flaschen.
Grappa bij een slijter die het schap kent
Grappa wordt gestookt van wat er na het persen van druiven overblijft: schillen, pitten en steeltjes. Ooit de drank van de zuinige boer, tegenwoordig ook op hoog niveau.
Auf dieser Seite steht jede Marke, die wir führen, mit der Anzahl der Flaschen dahinter. Klicken Sie auf einen Namen, um zur Seite dieser Marke zu gelangen.
Wovon wir am meisten führen
Grappa: wat overblijft na de wijn
- Kurz gesagt
- 13Marken vorrätig
- 39Flaschen
- Francoligrootste aanbod
- BathmenBrink 2, of online
Grappa wordt niet van wijn gestookt maar van wat er ná het persen overblijft: schillen, pitjes en steeltjes, samen de vinaccia. Ooit was het de drank van de boer die niets wilde weggooien; tegenwoordig zijn er grappa’s die met een goede cognac kunnen wedijveren.
Jonge grappa is helder en stevig, met een uitgesproken druivensmaak. Rijpt hij op eikenhout, dan heet hij invecchiata of riserva en wordt hij amberkleurig en zachter.
Schenk jonge grappa gekoeld in een klein tulpglas, gerijpte juist op kamertemperatuur.
Grappa komt van schillen en pitten: wat er na het persen van de druiven overblijft.
Flaschendatenbank
Alle Flaschen im Laden
39 flessen, allemaal op voorraad in Bathmen. Zoek op naam, of zet een filter aan; het getal achter elke keuze is het aantal dat erachter zit.
Sorte
Bei 7 Flaschen wissen wir das nicht.
Preisklasse
Marke
Inhalt
Alkohol
39 flessen
- Bottega Grappa Riserva Privata BarricataBottegaItalië · Invecchiata (op vat gerijpt) · 43% · 70 cl€ 34,99
- Bottega Grappa Tardiva VendemmiaBottegaItalien · 38% · 50 cl€ 22,99
- Caffo Grappa MorbidaCaffoItalien · 40% · 70 cl€ 29,99
- Caffo Vecchia GrappaCaffoItalië · Invecchiata (op vat gerijpt) · 40% · 70 cl€ 36,99
- Castello Grappa BiancaCastelloItalië · Giovane (ongerijpt) · 40% · 70 cl€ 14,99
- Francoli Grappa 88 Barriques RiservaFrancoliItalië · Invecchiata (op vat gerijpt) · 42,5% · 70 cl€ 84,99
- Francoli Grappa Barolo Cask FinishFrancoliItalië · Invecchiata (op vat gerijpt) · 40% · 50 cl€ 44,99
- Francoli Grappa Bourbon Cask FinishFrancoliItalië · Invecchiata (op vat gerijpt) · 40% · 50 cl€ 44,99
- Francoli Grappa ChardonnayFrancoliItalië · Chardonnay · 41,5% · 70 cl€ 24,99
- Francoli Grappa l'Ambra Moscato RiservaFrancoliItalië · Invecchiata (op vat gerijpt) · 42,5% · 70 cl€ 84,99
- Francoli Grappa La Visione Di LuigiFrancoliItalien · 40% · 70 cl€ 24,99
- Francoli Grappa MoscatoFrancoliItalië · Moscato · 41,5% · 70 cl€ 24,99
- Francoli Grappa NebbioloFrancoliItalië · Nebbiolo · 41,5% · 70 cl€ 24,99
- Francoli Grappa Oro di Barolo RiservaFrancoliItalië · Invecchiata (op vat gerijpt) · 42,5% · 70 cl€ 89,99
- Francoli Grappa Porto Cask FinishFrancoliItalië · Invecchiata (op vat gerijpt) · 40% · 50 cl€ 43,99
- Francoli Grappa Riserva 3 AnniFrancoliItalië · Invecchiata (op vat gerijpt) · 41,5% · 70 cl€ 26,99
- Francoli Grappa Riserva 5 AnniFrancoliItalië · Invecchiata (op vat gerijpt) · 41,5% · 70 cl€ 29,99
- Francoli Grappa Riserva La Visione Di LuigiFrancoliItalië · Invecchiata (op vat gerijpt) · 40% · 70 cl€ 27,99
- Francoli Grappa Sherry Cask FinishFrancoliItalië · Invecchiata (op vat gerijpt) · 40% · 50 cl€ 44,99
- Grappa Julia SuperioreGrappaItalien · 38% · 70 cl€ 19,99
- Grappa Pinot GrigioGrappaItalië · Pinot grigio · 40% · 70 cl€ 19,99
- Julia Grappa InvecchiataJuliaItalië · Invecchiata (op vat gerijpt) · 40% · 70 cl€ 20,99
- Libarna Grappa CristalloLibarnaItalië · Giovane (ongerijpt) · 40% · 70 cl€ 17,99
- luigi francoli LimousinluigiItalien · 42,5% · 70 cl€ 30,99
- Marcati Grappa RiservaMarcatiItalië · Invecchiata (op vat gerijpt) · 40% · 70 cl€ 24,99
- Nonino - Grappa Riserva 8YNoninoItalië · Invecchiata (op vat gerijpt) · 8 jaar · 43%€ 120,99
- Nonino Grappa Chardonnay BarriqueNoninoItalië · Invecchiata (op vat gerijpt) · 41% · 70 cl€ 39,99
- Nonino Grappa MerlotNoninoItalië · Merlot · 41% · 70 cl€ 39,99
- Nonino Grappa MoscatoNoninoItalië · Moscato · 41% · 70 cl€ 39,99
- Nonino Grappa ProseccoNoninoItalië · Prosecco · 41% · 70 cl€ 42,99
- Nonino Grappa Riserva 25Th Anniversary 5 Years OldNoninoItalië · Invecchiata (op vat gerijpt) · 5 jaar · 43%€ 89,99
- Nonino Grappa Riserva Antica Cuvée 5YNoninoItalië · Invecchiata (op vat gerijpt) · 5 jaar · 43%€ 49,99
- Nonino Grappa Sauvignon BlancNoninoItalië · Sauvignon blanc · 41% · 70 cl€ 39,99
- NONINO Grappa Vendemmia RiservaNoninoItalië · Invecchiata (op vat gerijpt) · 41% · 70 cl€ 39,99
- Nonino Grappa VuisinarNoninoItalien · 41% · 70 cl€ 37,99
- Regadin Grappa ChardonnayRegadinItalië · Chardonnay · 40% · 70 cl€ 19,99
- Regadin Grappa Di CabernetRegadinItalië · Cabernet · 40% · 70 cl€ 19,99
- SgrappaSgrappaItalien · 43% · 70 cl€ 49,99
- Villa Isa Grappa MoscatoVillaItalië · Moscato · 42% · 70 cl€ 26,99
Keine Flasche passt zu dieser Kombination. Schalten Sie einen Filter aus oder rufen Sie den Laden an: 0570 541 278. Was wir nicht im Regal haben, suchen wir für Sie heraus.
Alle 13 merken die wij voeren
Suchen Sie nach Namen oder springen Sie zu einem Buchstaben.
Häufige Fragen
Hoeveel grappa heeft ’t Bockje?
39 Flaschen van 13 merken.
Waarvan wordt grappa gemaakt?
Van de vinaccia: de schillen, pitten en steeltjes die overblijven na het persen van druiven voor wijn.
Wat betekent riserva bij grappa?
Dat de grappa op eikenhout heeft gerijpt. Die is amberkleurig en zachter dan een jonge, heldere grappa.
Gibt es Hilfe bei der Auswahl?
Ja, dafür sind wir da. Rufen Sie 0570 541 278 an oder schreiben Sie an info@bockje.nl.
Versendet ’t Bockje ins Ausland?
Ja, in etwa vierzig Länder. Schreiben Sie an info@bockje.nl, wenn Sie wissen möchten, ob Ihr Land dabei ist.

Brink 2, Bathmen
Der gesamte Bestand steht im Laden, nicht in einem Lager. Kommen Sie gern vorbei oder rufen Sie 0570 541 278 an: Wir beraten Sie gern.
Wij verkopen geen alcohol aan personen onder de 18 jaar. NIX18
- Dienstag bis Freitag 09.00 – 18.00
- Samstag 09.00 – 17.00
- Montag und Sonntag geschlossen





