Flying Dutchman Rum 7 yo PX kopen bij ’t Bockje Bathmen
Zeven jaar oud, 40 procent, 70 cl. Een van de drie flessen van Flying Dutchman die op dit moment in Bathmen staan.
- 7jaar op vat
- 40%alcohol
- 70 clinhoud
- 3flessen van dit merk
Flying Dutchman Rum 7 yo PX
Waarom deze fles bij ons staat
Flying Dutchman Rum wordt gedistilleerd door Zuidam Distillers, een distilleerderij die volledig gerund and in eigendom is van de familie van Zuidam.
De rum wordt vergist uit zorgvuldig geselecteerde suikerriet melasse. De vergisting duurt minimaal twee weken voordat de zo ontstane rietsuikerwijn gedistilleerd wordt in authentieke koperen potstills. Er wordt minimaal twee keer gedistilleerd om een verfijnd en elegant distillaat te verkrijgen.
Hierna wordt deze Flying Dutchman PX gerijpt in zeer zeldzame vaten waar voorheen zeer exclusieve Pedro Ximenez sherry op gerijpt heeft. Deze vaten geven de rum zijn intense kleur en dragen bij aan de rijke smaak.
Deze fles komt uit Nederland.
Op grond van de naam en het smaaktype delen we deze fles in bij: Melasserum. Dat is onze eigen indeling en geen garantie.
Wat voor merk Flying Dutchman is, en wat we er verder van in het schap hebben, lees je op de pagina over Flying Dutchman.
Weet je niet of deze fles is wat je zoekt, bel dan even: 0570 541 278. Dan kijken we samen wat er nog meer staat.
Meer van Flying Dutchman
Twee andere flessen van Flying Dutchman in het schap.
Flying Dutchman Rum 7 yo PX in huis?
Bestellen kan in de webshop. Twijfel je tussen twee flessen, bel dan even; we staan er zelf bij.
- Flying DutchmanDe pagina over dit merk
- Alle rums filterenHet hele schap op merk, land en prijs
- Alle rummerkenHet complete register
Wij verkopen geen alcohol aan personen onder de 18 jaar. NIX18.
Bericht als er iets bijzonders binnenkomt
Van een zeldzame botteling hebben we vaak maar een paar flessen, en die zijn meestal binnen een week weg. Laat je e-mailadres achter, dan krijg je bericht zodra er rum binnenkomt die de moeite waard is. Geen wekelijkse reclame.



