Ron Arehucas · Spanje

Ron Arehucas Añejo Rum 12 Yrs. kopen bij ’t Bockje Bathmen

40 procent, 70 cl. Een van de zes flessen van Ron Arehucas die op dit moment in Bathmen staan.

  • 40%alcohol
  • 70 clinhoud
  • 6flessen van dit merk
Deze fles

Ron Arehucas Añejo Rum 12 Yrs.

Wat we ervan weten

Waarom deze fles bij ons staat

Bij Arehucas hebben ze eeuwenlang kennis vergaart over het maken van de beste rum. Deze 12 jaar oude Ron Anejo Seleccion Familiar is een premium rum afkomstig van het Spaanse eiland Gran Canaria. De rum kenmerkt zich door een prachtige mahonie kleur met gouden reflecties. De smaak, waarin bloemige en fruitige tonen worden afgewisseld, is van hoogstaande kwaliteit. Het fruitige aspect komt tot uiting met een sensatie van rijp fruit en gekonfijte peer. Spaanse rum, waaronder deze rum toebehoort, heeft veel uiteenlopende smaken, maar is wat lichter en toegankelijker dan de Engelse stijl. Over het algemeen hebben deze rums meer lagen in de smaak met wat zoetige tonen. Naast deze Spaanse stijl 12 Yrs., zijn ook de 7 Yrs. en 18 Yrs. unieke rums waarin de Spaanse stijl de overhand neemt.

Deze fles komt uit Spanje.

Op grond van de naam en het smaaktype delen we deze fles in bij: Melasserum. Dat is onze eigen indeling en geen garantie.

Wat voor merk Ron Arehucas is, en wat we er verder van in het schap hebben, lees je op de pagina over Ron Arehucas.

Weet je niet of deze fles is wat je zoekt, bel dan even: 0570 541 278. Dan kijken we samen wat er nog meer staat.

Van hetzelfde merk

Meer van Ron Arehucas

Vijf andere flessen van Ron Arehucas in het schap.

Ron Arehucas Añejo Rum 12 Yrs. in huis?

Bestellen kan in de webshop. Twijfel je tussen twee flessen, bel dan even; we staan er zelf bij.

Bekijk in webshopBel 0570 541 278

Wij verkopen geen alcohol aan personen onder de 18 jaar. NIX18.

Bericht als er iets bijzonders binnenkomt

Van een zeldzame botteling hebben we vaak maar een paar flessen, en die zijn meestal binnen een week weg. Laat je e-mailadres achter, dan krijg je bericht zodra er rum binnenkomt die de moeite waard is. Geen wekelijkse reclame.

Je krijgt eerst een mail om te bevestigen. Uitschrijven kan altijd. Wij verkopen geen alcohol aan personen onder de 18 jaar. NIX18.