Ron Cubay Añejo Suave Rum kopen bij ’t Bockje Bathmen
37,5 procent, 70 cl. Een van de drie flessen van Ron Cubay die op dit moment in Bathmen staan.
- 37,5%alcohol
- 70 clinhoud
- 3flessen van dit merk
Ron Cubay Añejo Suave Rum
Waarom deze fles bij ons staat
Deze rum weerspiegelt de rijpingsmethode van de Meester Rummakers in het hart Cuba. Het is een laatste blend van rums van zeer verschillende leeftijden, wat resulteert in rum met een uitzonderlijke zachtheid, harmonie en complexiteit, wat hem aantrekkelijk maakt voor de smaakpapillen. Geduldig gerijpt in witte eikenhouten vaten, presenteert deze rum een heerlijk en evenwichtig bouquet met intense en onvergetelijke aroma's. Hij is puur te drinken, maar kan ook met ijs of in cocktails worden gedronken.
Deze fles komt uit Cuba.
Op grond van de naam en het smaaktype delen we deze fles in bij: Melasserum, Licht en droog. Dat is onze eigen indeling en geen garantie.
Wat voor merk Ron Cubay is, en wat we er verder van in het schap hebben, lees je op de pagina over Ron Cubay.
Weet je niet of deze fles is wat je zoekt, bel dan even: 0570 541 278. Dan kijken we samen wat er nog meer staat.
Meer van Ron Cubay
Twee andere flessen van Ron Cubay in het schap.
Ron Cubay Añejo Suave Rum in huis?
Bestellen kan in de webshop. Twijfel je tussen twee flessen, bel dan even; we staan er zelf bij.
- Ron CubayDe pagina over dit merk
- Alle rums filterenHet hele schap op merk, land en prijs
- Alle rummerkenHet complete register
Wij verkopen geen alcohol aan personen onder de 18 jaar. NIX18.
Bericht als er iets bijzonders binnenkomt
Van een zeldzame botteling hebben we vaak maar een paar flessen, en die zijn meestal binnen een week weg. Laat je e-mailadres achter, dan krijg je bericht zodra er rum binnenkomt die de moeite waard is. Geen wekelijkse reclame.



