Château La Tour de Mons Margaux kopen bij ’t Bockje Bathmen
14 procent, 75 cl. De enige Château La Tour die we in deze categorie voeren.
- 14%alcohol
- 75 clinhoud
- Roodsoort
Château La Tour de Mons Margaux
Wat er over deze fles te zeggen is
Zo staat deze fles in onze webshop omschreven: Rijpe bessen, pruimen en bramen met lichte houttoets en koffiearoma's. Deze rijke en fruitige Margaux, is verleidelijk zacht en soepel, de fruitsmaken zijn genereus aanwezig en zeer zijdezacht. Zonder de kracht en het volume te hebben van de allergrootste, is dit toch een zeer deftige Margaux wijn met een heel aangename smaak en textuur. Nu al heerlijk om van te genieten. In dit geslaagde Margaux jaar is dit een aanrader voor zijn prijs.
Het is een rode wijn uit Frankrijk.
Wat voor wijnhuis Château La Tour is, en wat we er verder van in het schap hebben, lees je op de pagina over Château La Tour.
Weet je niet of deze fles is wat je zoekt, bel dan even: 0570 541 278. Dan kijken we samen wat er nog meer staat.
Château La Tour de Mons Margaux in huis?
Bestellen kan in de webshop. Twijfel je tussen twee flessen, bel dan even; we staan er zelf bij.
- Château La TourDe pagina over dit merk
- Alle wijnen filterenHet hele schap op merk, land en prijs
- Alle wijnhuizenHet complete register
Wij verkopen geen alcohol aan personen onder de 18 jaar. NIX18.
Bericht als er iets bijzonders binnenkomt
Van een zeldzame botteling hebben we vaak maar een paar flessen, en die zijn meestal binnen een week weg. Laat je e-mailadres achter, dan krijg je bericht zodra er wijn binnenkomt die de moeite waard is. Geen wekelijkse reclame.

