Mackmyra · Zweden

The Easy Sipper Mackmyra 8Y 2013 kopen bij ’t Bockje Bathmen

Acht jaar oud, jaargang 2013, 49,5 procent, 70 cl. Een van de acht flessen van Mackmyra die op dit moment in Bathmen staan.

  • 8jaar op vat
  • 49,5%alcohol
  • 70 clinhoud
  • 2013jaargang
Deze fles

The Easy Sipper Mackmyra 8Y 2013

Wat we ervan weten

Waarom deze fles bij ons staat

The Easy Sipper, jaargang 2013, acht jaar oud. 49,5%, 70 cl.

Het is een single malt uit Zweden.

Wat voor merk Mackmyra is, en wat we er verder van in het schap hebben, lees je op de pagina over Mackmyra.

Weet je niet of deze fles is wat je zoekt, bel dan even: 0570 541 278. Dan kijken we samen wat er nog meer staat.

Van hetzelfde merk

Meer van Mackmyra

Zeven andere flessen van Mackmyra in het schap, hier de eerste zes.

The Easy Sipper Mackmyra 8Y 2013 in huis?

Bestellen kan in de webshop. Twijfel je tussen twee flessen, bel dan even; we staan er zelf bij.

Bekijk in webshopBel 0570 541 278

Wij verkopen geen alcohol aan personen onder de 18 jaar. NIX18.

Bericht als er iets bijzonders binnenkomt

Van een zeldzame botteling hebben we vaak maar een paar flessen, en die zijn meestal binnen een week weg. Laat je e-mailadres achter, dan krijg je bericht zodra er whisky binnenkomt die de moeite waard is. Geen wekelijkse reclame.

Je krijgt eerst een mail om te bevestigen. Uitschrijven kan altijd. Wij verkopen geen alcohol aan personen onder de 18 jaar. NIX18.