Meursault-Blagny 1er Cru La Piece sous le Bois kopen bij ’t Bockje Bathmen
13 procent, 75 cl. De enige Meursault-Blagny die we in deze categorie voeren.
- 13%alcohol
- 75 clinhoud
- Witsoort
Meursault-Blagny 1er Cru La Piece sous le Bois
Wat er over deze fles te zeggen is
Zo staat deze fles in onze webshop omschreven: Het bouquet opent met frisse citrusvruchten en delicate witte bloemen, die geleidelijk overgaan in geroosterde amandeltonen. De wijn is elegant en soepel, perfect in balans en valt op door zijn verfijnde, aanhoudende afdronk.
Het is een witte wijn uit Frankrijk. In onze indeling valt deze fles onder fruitig & zacht.
Wat voor wijnhuis Meursault-Blagny is, en wat we er verder van in het schap hebben, lees je op de pagina over Meursault-Blagny.
Weet je niet of deze fles is wat je zoekt, bel dan even: 0570 541 278. Dan kijken we samen wat er nog meer staat.
Meursault-Blagny 1er Cru La Piece sous le Bois in huis?
Bestellen kan in de webshop. Twijfel je tussen twee flessen, bel dan even; we staan er zelf bij.
- Meursault-BlagnyDe pagina over dit merk
- Alle wijnen filterenHet hele schap op merk, land en prijs
- Alle wijnhuizenHet complete register
Wij verkopen geen alcohol aan personen onder de 18 jaar. NIX18.
Bericht als er iets bijzonders binnenkomt
Van een zeldzame botteling hebben we vaak maar een paar flessen, en die zijn meestal binnen een week weg. Laat je e-mailadres achter, dan krijg je bericht zodra er wijn binnenkomt die de moeite waard is. Geen wekelijkse reclame.

