Foursquare Indomitas Double Maturation kopen bij ’t Bockje Bathmen
62 procent, 70 cl. De enige Foursquare die we in deze categorie voeren.
- 62%alcohol
- 70 clinhoud
Foursquare Indomitas Double Maturation
Waarom deze fles bij ons staat
Indomitas is een single blended rum die bestaat uit twee rums uit het jaar 2010, elk met een eigen distillatiemethode: één uit een pot still en één uit een Coffey column still. Deze worden later zorgvuldig samengevoegd tot één geheel. De eerste rum heeft 15 jaar gerijpt in voormalige bourbonvaten. De tweede rum ondergaat een dubbele rijping, met eerst 6 jaar in ex-bourbonvaten en daarna nog 9 jaar in ex-cognacvaten. Beide rums rijpen volledig in een tropisch klimaat, wat zorgt voor extra intensiteit. Het eindresultaat is een krachtige en goed opgebouwde blend met een uitgesproken karakter.
Deze fles komt uit Barbados.
Op grond van de naam en het smaaktype delen we deze fles in bij: Melasserum. Dat is onze eigen indeling en geen garantie.
Wat voor merk Foursquare is, en wat we er verder van in het schap hebben, lees je op de pagina over Foursquare.
Weet je niet of deze fles is wat je zoekt, bel dan even: 0570 541 278. Dan kijken we samen wat er nog meer staat.
Foursquare Indomitas Double Maturation in huis?
Bestellen kan in de webshop. Twijfel je tussen twee flessen, bel dan even; we staan er zelf bij.
- FoursquareDe pagina over dit merk
- Alle rums filterenHet hele schap op merk, land en prijs
- Alle rummerkenHet complete register
Wij verkopen geen alcohol aan personen onder de 18 jaar. NIX18.
Bericht als er iets bijzonders binnenkomt
Van een zeldzame botteling hebben we vaak maar een paar flessen, en die zijn meestal binnen een week weg. Laat je e-mailadres achter, dan krijg je bericht zodra er rum binnenkomt die de moeite waard is. Geen wekelijkse reclame.

