Diageo Whiskyproeverij met Herman van der Meij 6 November 2026 kopen bij ’t Bockje Bathmen
€ 25,00

Diageo Whiskyproeverij met Herman van der Meij 6 November 2026
Diageo Whiskyproeverij met Herman van der Meij 6 November 2026
€ 25,00
Op voorraad
4,7 van 5 · 222 beoordelingen van onze winkel op Google
Verzekerd verzonden en zorgvuldig ingepakt om breuk te voorkomen. Gaat er toch iets mis, dan komt er samen een passende oplossing.
Soortgelijke flessen
Gekozen op smaak: de tonen uit de omschrijving van elke fles, aangevuld met soort, smaakprofiel, herkomst en prijs uit onze eigen gegevens. Flessen van hetzelfde merk blijven hierbuiten.
Wat past hierbij?
Op de bladzijde met onze aanbevelingen staat per soort wat wij ernaast zetten, en waarom.
Alle aanbevelingen van ’t BockjeWij verkopen geen alcohol aan personen onder de 18 jaar. NIX18.
Over deze fles
Op vrijdag 6 november 2026 staat in de Partykelder van 't Bockje een whiskyproeverij met whisky's van Diageo op het programma. Herman van der Meij leidt de avond. De proeverij begint om 20:00 uur.
Lees verder
Diageo heeft wereldwijd whiskymerken en distilleerderijen, met krachtige whisky's van Islay en elegante malts uit Speyside. Tijdens de avond komen meerdere whisky's uit die collectie op tafel, elk in een eigen stijl. Bij elke whisky vertelt Herman van der Meij over de herkomst, de distilleerderij, de rijping en de smaak.
De avond is bedoeld voor wie net met whisky begint en ook voor wie al jaren proeft. Tot vrijdag 6 november in de Partykelder.
Wat er naast dit glas past
Op de aanbevelingenpagina staat per gerecht welke fles erbij hoort, met de reden erbij. Elke combinatie is uitgewerkt tot een eigen bladzijde, van een alledaags bord tot een fles die voor een gelegenheid bewaard wordt.




















