Port Askaig · Islay · Schotland

Port Askaig Oloroso Sherry Cask kopen bij ’t Bockje Bathmen

50,5 procent, 70 cl. Een van de negen flessen van Port Askaig die op dit moment in Bathmen staan.

  • 50,5%alcohol
  • 70 clinhoud
  • 9flessen van dit merk
  • Islaystreek
Deze fles

Port Askaig Oloroso Sherry Cask

Wat we ervan weten

Waarom deze fles bij ons staat

Oloroso Sherry Cask, op 50,5%. 70 cl.

Deze fles komt uit Schotland, streek Islay.

Op grond van de naam en het smaaktype delen we deze fles in bij: Geturfd, Sherryrijping. Dat is onze eigen indeling en geen garantie.

Wat voor merk Port Askaig is, en wat we er verder van in het schap hebben, lees je op de pagina over Port Askaig.

Weet je niet of deze fles is wat je zoekt, bel dan even: 0570 541 278. Dan kijken we samen wat er nog meer staat.

Van hetzelfde merk

Meer van Port Askaig

Acht andere flessen van Port Askaig in het schap, hier de eerste zes.

Port Askaig Oloroso Sherry Cask in huis?

Bestellen kan in de webshop. Twijfel je tussen twee flessen, bel dan even; we staan er zelf bij.

Bekijk in webshopBel 0570 541 278

Wij verkopen geen alcohol aan personen onder de 18 jaar. NIX18.

Bericht als er iets bijzonders binnenkomt

Van een zeldzame botteling hebben we vaak maar een paar flessen, en die zijn meestal binnen een week weg. Laat je e-mailadres achter, dan krijg je bericht zodra er whisky binnenkomt die de moeite waard is. Geen wekelijkse reclame.

Je krijgt eerst een mail om te bevestigen. Uitschrijven kan altijd. Wij verkopen geen alcohol aan personen onder de 18 jaar. NIX18.