Naga Malacca Indonesian Spiced kopen bij ’t Bockje Bathmen
40 procent, 70 cl. Een van de zeven flessen van Naga die op dit moment in Bathmen staan.
- 40%alcohol
- 70 clinhoud
- 7flessen van dit merk
Naga Malacca Indonesian Spiced
Waarom deze fles bij ons staat
Indonesië is de grootste producent van specerijen ter wereld. Het creëren van een pittige NAGA-rum was dus een vanzelfsprekendheid. We noemden het MALACCA naar de haven in Maleisië, van waaruit schepen beladen met Aziatisch fruit en specerijen naar Europa vertrokken. Kumquatschors, het vlees van Indonesische jambu (java-appels),
citronella en kaneel worden gebruikt om de Indonesische Batavia Arrack rum citrusaroma's
en een laatste frisheid te geven. Zijn royale, uitbundige smaak wordt gedomineerd door smaken van mandarijn, limoen en peer.
De laatste noot is fris en sprankelend.
Deze fles komt uit Indonesië.
Op grond van de naam en het smaaktype delen we deze fles in bij: Melasserum. Dat is onze eigen indeling en geen garantie.
Wat voor merk Naga is, en wat we er verder van in het schap hebben, lees je op de pagina over Naga.
Weet je niet of deze fles is wat je zoekt, bel dan even: 0570 541 278. Dan kijken we samen wat er nog meer staat.
Meer van Naga
Zes andere flessen van Naga in het schap.
Naga Malacca Indonesian Spiced in huis?
Bestellen kan in de webshop. Twijfel je tussen twee flessen, bel dan even; we staan er zelf bij.
- NagaDe pagina over dit merk
- Alle rums filterenHet hele schap op merk, land en prijs
- Alle rummerkenHet complete register
Wij verkopen geen alcohol aan personen onder de 18 jaar. NIX18.
Bericht als er iets bijzonders binnenkomt
Van een zeldzame botteling hebben we vaak maar een paar flessen, en die zijn meestal binnen een week weg. Laat je e-mailadres achter, dan krijg je bericht zodra er rum binnenkomt die de moeite waard is. Geen wekelijkse reclame.







