Rust en Vrede Estate Vineyards Syrah kopen bij ’t Bockje Bathmen
14 procent, 75 cl. De enige Rust die we in deze categorie voeren.
- 14%alcohol
- 75 clinhoud
- Roodsoort
Rust en Vrede Estate Vineyards Syrah
Wat er over deze fles te zeggen is
Zo staat deze fles in onze webshop omschreven: Mooie geuren van blauwe bessen, rode kersen en bloemen, gevolgd door verse pruimen en zoete kruiden. Complexe tonen van fruit en fijne tannine. Kruiden zoals kardemom, venkel, zwarte peper, nootmuskaat en kruidnagel. Tenslotte een hint van eikenhout. Krachtig met een fruitige finish.
Het is een rode wijn uit Zuid-Afrika. In onze indeling valt deze fles onder stevig & kruidig.
Op grond van de naam en het smaaktype delen we deze fles in bij: Vol en houtgerijpt. Dat is onze eigen indeling en geen garantie.
Wat voor wijnhuis Rust is, en wat we er verder van in het schap hebben, lees je op de pagina over Rust.
Weet je niet of deze fles is wat je zoekt, bel dan even: 0570 541 278. Dan kijken we samen wat er nog meer staat.
Rust en Vrede Estate Vineyards Syrah in huis?
Bestellen kan in de webshop. Twijfel je tussen twee flessen, bel dan even; we staan er zelf bij.
- RustDe pagina over dit merk
- Alle wijnen filterenHet hele schap op merk, land en prijs
- Alle wijnhuizenHet complete register
Wij verkopen geen alcohol aan personen onder de 18 jaar. NIX18.
Bericht als er iets bijzonders binnenkomt
Van een zeldzame botteling hebben we vaak maar een paar flessen, en die zijn meestal binnen een week weg. Laat je e-mailadres achter, dan krijg je bericht zodra er wijn binnenkomt die de moeite waard is. Geen wekelijkse reclame.

