Château La Croix de Berny Puisseguin St. Emillion kopen bij ’t Bockje Bathmen
13,5 procent, 75 cl. De enige Château La Croix die we in deze categorie voeren.
- 13,5%alcohol
- 75 clinhoud
- Roodsoort
Château La Croix de Berny Puisseguin St. Emillion
Wat er over deze fles te zeggen is
Zo staat deze fles in onze webshop omschreven: romige zachte geur van rode kersen en rode bessen geconcentreerd fruit van kersen en rode bessen die mooi wordt afgerond door zachte houttonen krachtige doch zachte afdronk met goede lengte
Het is een rode wijn uit Frankrijk. In onze indeling valt deze fles onder soepel & subtiel.
Op grond van de naam en het smaaktype delen we deze fles in bij: Licht rood. Dat is onze eigen indeling en geen garantie.
Wat voor wijnhuis Château La Croix is, en wat we er verder van in het schap hebben, lees je op de pagina over Château La Croix.
Weet je niet of deze fles is wat je zoekt, bel dan even: 0570 541 278. Dan kijken we samen wat er nog meer staat.
Château La Croix de Berny Puisseguin St. Emillion in huis?
Bestellen kan in de webshop. Twijfel je tussen twee flessen, bel dan even; we staan er zelf bij.
- Château La CroixDe pagina over dit merk
- Alle wijnen filterenHet hele schap op merk, land en prijs
- Alle wijnhuizenHet complete register
Wij verkopen geen alcohol aan personen onder de 18 jaar. NIX18.
Bericht als er iets bijzonders binnenkomt
Van een zeldzame botteling hebben we vaak maar een paar flessen, en die zijn meestal binnen een week weg. Laat je e-mailadres achter, dan krijg je bericht zodra er wijn binnenkomt die de moeite waard is. Geen wekelijkse reclame.

